ČESKÝ VÝROBCE BRUSIVA
en cs

O společnosti

O společnosti GA servis s. r. o.

Společnost GA servis s.r.o. jsme založili v roce 2011 a od té doby se věnujeme zejména prodeji kvalitních brousících prostředků, s čímž máme dlouhodobé předchozí zkušenosti. Zakládáme si na tom, že firma je ryze česká.

Abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší ze segmentu brusiva a zároveň mohli kontrolovat kvalitu, uvádíme všechny naše výrobky na trh pod obchodním označením REKORD a GLOBUS ABRASIVES. V současnosti nabízíme širokou škálu brusiva na podložcebrusný papír, plátno i kombinace. Naše nabídka je široká - nabízíme mimo jiné klasické „jumbo“ role v plné šíři, role zpracované dle Vašich požadavků a široký sortiment výseků. V loňském roce jsme zakoupili moderní technologií na výrobu nekonečných pásů. Sortiment v tomto segmentu se velice rychle rozšiřuje a my usilujeme o to, abychom mohli v blízké budoucnosti nabídnout sortiment srovnatelný s evropskými výrobci.

Z dalších produktů musíme zmínit brusné houbičky a lamelové kotouče. Na výrobu je použito jak našich výrobků, tak materiálů renomovaných evropských výrobců. V neposlední řadě nabízíme brusné a řezné kotouče do ručních úhlových brusek. Všechny řezné a brusné kotouče REKORD jsou vyráběny pod oSa emblémem , který indikuje zvýšenou bezpečnost při používání tohoto nástroje, zajišťuje snížení rizika odpovědnosti a podtrhuje vynikající image naší značky. Tímto jasně dokladujeme naším zákazníkům, že brusivo děláme s rozumem a účelně.


 

Filozofie naší společnosti

Potvrzení o zápisu našich ochranných známek REKORD a GLOBUS ABRASIVES

Všechny naše produkty jsou označeny našimi ochrannými známkami REKORD a GLOBUS ABRASIVES, které jsou zaregistrovány buď u Evropského úřadu pro harmonizaci ve vnitřním trhu nebo u Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze. Tyto zápisy najdete níže.

 

 

     

 

Známka vysoké kvality našich produktů REKORD a GLOBUS ABRASIVES

oSa – je sdružení zodpovědných výrobců brusných nástrojů po celém svetě. Záměrem této organizace je plnit vysoké kvalitativní a bezpečnostní požadavky kladené na používání brusných nástrojů a tím se zřetelně vymezit proti nekvalitním výrobkům. Výrobce v tomto sdružení dbá na přísné předpisy a to je záruka bezpečných a vysoce kvalitních výrobků. Pokud jako zákazník zakoupíte tento produkt, znamená to pro Vás zvýšenou bezpečnost pro uživatele a snížení rizika odpovědnosti pro obchodníka. Tato organizace stvrzuje tento vnitřní závazek vydáním celosvětově chráněné ochranné známky.

Je nám velkou ctí, že ochranná známka této organizace se stala nedílnou součástí našich brusných a řezných kotoučů REKORD. Je to pro nás veliký závazek, protože naše logo REKORD se spojilo na našich řezných a brusných kotoučích s logem této organizace. Není mnoho českých značek, které mohou této výsady využívat. Celé etiketa našich brusných a řezných kotoučů REKORD je u této organizace zaregistrována a musí splňovat velice přísné normy této organizace a obsahovat všechny informace pro bezpečnost zákazníků. Z tohoto důvodu brusný a řezný kotouč který pochází z naší firmy velice dobře poznáte. V případě, že uvidíte etiketu podobnou té naší, na které není logo této organizace, nejedná se s velkou pravděpodobností o náš produkt a jeho kvalita bude odpovídat tomu, že jeho výrobce neměl odvahu s tímto produktem podstoupit přísná bezpečností a kvalitativní kritéria této organizace a zároveň se snaží u zákazníka tento dojem vysoké kvality mylně vyvolat. Možná by se s trochou nadsázky dalo říci, že naše produkty jsou tak kvalitní, že se je někdo snaží napodobovat.

Jsme rádi, že jsme opět mohli zlepšit kvalitu našeho zboží a tento trend budeme udržovat i do budoucna. Těmito kroky se chceme přibližovat předním světovým výrobcům a pro české zákazníky představovat českou alternativu stejné a rádi bychom i lepší kvality. Velice nás potěšila slova jednoho zákazníka, který si zkoušel náš kotouč před objednávkou: „Váš kotouč je tak dobrý jak jste o něm tvrdili. Vše, co jste řekli, byla pravda.“  - tato věta vystihuje podstatu našeho snažení.

Kompletní sortinem brusicích a řezných kotoučů.

 

Naši pracovníci pracují pro Vás. Jsou roboticky přesní a perfektně otestují výrobky značky REKORD a GLOBUS ABRASIVES.

Průmysl, specializovaní prodejci i koncoví zákazníci kladou stále větší nároky na kvalitu brusiva. Proto, abychom Vám, našim zákazníkům, mohli nabídnout vždy tu nejlepší kvalitu našich výrobků, zaměstnali jsme dva nové pracovníky - jedná se o roboty od firmy KUKA, kteří se starají jak o proces výroby, tak o proces testování jednotlivých výrobků.

Výrobní robot má ve svém programu několik různých výrobních operací. Jeho hlavní pracovní náplní je zajištění výroby nekonečných pásů. Tímto krokem se stal celý proces výroby plně automatickým a zajišťuje nám, že brusné pásy jsou vyrobeny vždy stejně s automatickou přesností.

Druhý robot stojí na straně zákazníků a kontroluje vše vyrobené. Jeho doménou je testovaní výrobků. Potenciál tohoto celého systému je obrovský. To nám umožňuje kontrolovat všechny běžné typy disků a simulovat širokou škálu aplikací nekonečných brousících pásů.  K našim výrobkům se chová velice nekompromisně. To vše dělá proto, aby nás ubezpečil o tom, že výrobky které nabízíme snesou i velice nešetrné zacházení a přesto odvádějí požadovaný brusný výkon. Vždy zopakuje přesně daný úkol a je jasně vidět, že je vše v pořádku a kvalita výrobků zůstala stejná a v mnoha případech i lepší

Výrobky testujeme i na dalších strojích a zařízeních. Chceme, aby se k Vám vždy dostával velice kvalitní prudukt. Nekonečné pasy kontrolujeme na zařízení, které zaznamenává obrus za danou dobu. Jedná se o plně automatické zařízení, kde obsluha vybere příslušný program a automat zajišťuje a zaznamenává všechny nastavené a měřitelné hodnoty, jako konstatntí přítlak broušeného materiálu, teplotu broušeného materiálu a pásu, rychlost broušení atd. Tímto pro nás není problém porovnat náš výrobek s jakoukoli konkurencí.

Brousící výkon a životnost zůstává i nadále nejdůležitějším hodnotícím kritériem pro brusivo. Z tohoto důvodu je nezbytná kvalita a přesnost opakování měření i naměřených hodnot. Kromě měřených veličin "obroušení brusných zrn" a "odstraňování materiálu", náš kontrolní robot je schopen měřit hnací síly a kontaktní tlak při brousící operaci. Tato data nám pomáhají pochopit proces  broušení i rozdíly v chování různých druhů materiálu.

To je trend, na kterém neustále pracujeme a kterému věnujeme veškerou svoji energii a odhodlání. Testovací robot je klíčovým prvkem pro přesnost a kvalitní práci s jedním hlavním cílem, a to výrobě nejlepších možných brusiv pro perfektní povrchovou úpravou.

Pohání nás příroda. Velké procento energie, které spotřebováváme, vyrábí příroda.

 


 

Chceme, aby naše výroba co nejméně negativně ovlivňovala naše okolní životní prostředí. Proto velké procento elektrické energie, které spotřebováváme, vyrábí slunce. Toto technologické zařízení pokrývá cca 50% energie spotřebované na osvětlení a další provozy, jako je nabíjení baterií do manipulační a úklidové techniky, výpočetní techniky a vedení skladů.

Většina našich aut jezdí na stlačený plyn, abychom eliminovali emise.

 

V minulém roce jsme veškeré osvětlení našich výrobních  a kancelářských prostor svěřili vysoce úsporným světlům vybavených LED čipy. Tímto osvětlením zajišťujeme dostatek světla na jednotlivých pracovištích, na kterých právě probíhá výroba. Není potřeba osvětlovat celý výrobní prostor, tím došlo k výraznému snížení spotřeby elektrické energie. Tímto krokem jsme také snížili špičky ve spotřebě a letos jsme mohli zprovoznit záložní akumulátorový zdroj, který je napájen z naší elektrárny a zajišťuje nám zdroj energie pro osvětlení v období, kdy již není dostatek denního světla. Ovládání osvětlení mají na starosti dálkově ovládané spínače, čímž na žádném pracovišti nedochází k plýtvání energií.

 

 Toto naše chování nejenže přispívá ke zlepšení životního prostředí, ale zároveň se projevuje i tím, že Vám můžeme nabídnout ty nejlepší možné ceny našich výrobků, neboť při jejich výrobě se ničím neplýtvá.

Spolupracujeme s firmou Amacker + Schnimd AG, se kterou konzultujeme naše výrobní postupy.

Spolupráci s touto firmou jsme navázali z důvodu její profesionality. Tato švýcarská rodinná firma s dlouholetou tradicí se  zabývá výrobou strojů na zpracování brusiva. Máme tu čest tyto jejich kvalitní výrobky používat. I toto je záruka, že naše výrobky jsou kvalitní a vyrobené na profesionálních strojích. Jejich počet se každý rok rozrůstá a i letos přibyde k nám, do firmy další vysoce kvalitní zařízení. S touto firmou konzultujeme i naše výrobní postupy, abychom vždy udržovali nejnovější světový trend v brusivu. Vzhledem k tomu, že k naší práci používáme stroje vyrobené společností Amacker + Schmid AG, využíváme jejich zkušeností i k jednotlivým krokům ve zpracování brusiva. Toto vede k tomu, že jejich stroje mohou pracovat se 100% spolehlivostí a dlouhou živostností. Tím je zaručeno, že se k zákazníkovi vždy dostane kvalitní výrobek, který perfektně funguje při jakékoli brousící operaci.

 

Naše sklady jsou připraveny pro Vás. Vždy dokážeme vyhovět Vašim přáním ve velice krátké době.

Vybudovali jsme přehledný regálový systém, který usnadňuje vyskladňování zboží. I toto přispívá k velice krátké době vyřizování Vašich objednávek. V případě, že Vámi objednané  zboží není přímo připraveno ve skladu, Vás neprodleně kontaktujeme a nabídneme Vám co nejlepší možnost dodání ve Vám vyhovujícím termínu.

Každý konečný výrobek, který je umístěn do skladu, je zaevidován pod čárovým kódem. Při vaší objednávce se obsluha informuje o stavu skladu objednaných výrobků a můžeme Vás informovat o stavu expedování Vašich objednávek. Samozřejmostí jsou i další služby, které naši zákazníci znají a které, pokud rozšíříte tyto řady, sami brzy poznáte a které Vás příjemně překvapí. I toto přispívá k velice krátké době vyřizování Vašich objednávek.

V případě, že Vámi objednané  zboží není přímo připraveno ve skladu, a nebo v případě, že máte požadavek na atypický rozměr, délku, šířku, tvar nebo provedení, které se běžně na sklad nevyrábí, Vás neprodleně kontaktujeme a nabídneme Vám co nejlepší možnost dodání ve Vám vyhovujícím termínu.

Větší objednávky Vám dopravíme přímo k Vám do firmy.

Jsme velice rádi v osobním kontaktu s Vámi, našimi zákazníky. V mnoha případech je to velice podnětné a Vaše návrhy nás posouvají vždy o krok dál. Tuto možnost využíváme v okamžiku, kdy vyřizujeme Vaší objednávku. Zboží Vám dovezeme a můžeme se ujistit, že je vše v pořádku a naše výrobky pracují podle Vašich náročných požadavků a představ. Samozřejmě zboží zasíláme i pomocí kurýrních služeb, vždy záleží na Vašem konkrétním požadavku.

Jako majitel železářství nemusíte neustále myslet na to, že nám máte zaslat objednávku na zboží, které Vám chybí v prodejně. Po vzájemné dohodě Vás bude v pravidelných intervalech kontaktovat náš pracovník a zajistí vše potřebné pro dodávku zboží, které máte vyprodané a zároveň Vám sdělí i termín dodání k Vám na prodejnu.

Nově jsme pro Vás zavedli službu odesílání zásilek v neděli. Co to pro Vás znamená? Pokud objednáte skladové zboží v pátek do 14 hodin, v neděli bude odesláno na Vaší adresu a již v pondělí toto zboží máte ve firmě.

Rodinné prostředí naší firmy.

Jsme rodinná firma s českými vlastníky. Brusivářský obor nás velice zajímá a zajímáme se o všechny světové novinky. I proto absolvujeme pravidelná školení v zahraničních firmách na zpracování brusiva, kde čerpáme inspiraci pro naši další práci. I toto nás pohání dál, abychom Vám mohli dopřát to nejlepší, co se v tomto oboru nabízí. Zakládáme si na tom, že naše výrobky si udržují neustále konstantní kvalitu, což je hlavní benefit naší firmy. Jasným důkazem tohoto faktu je skutečnost, že naše produkty jsou označeny symbolem mezinárodní organizace oSa který indikuje zvýšenou bezpečnost při používání tohoto nástroje, zajišťuje snížení rizika odpovědnosti a podtrhuje vynikající image značky REKORD a GLOBUS ABRASIVES. Jednoduše řečeno, naše brusivo nemusíte zkoušet, naším brusivem bruste! 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace