ČESKÝ VÝROBCE BRUSIVA
en cs

ZNAČENÍ NAŠICH VÝROBKŮ

 

Všechny naše výrobky jsou pro Vaši rychlejší a snazší orientaci v katalogu označeny systémem hvězdiček. Podle jejich počtu u jednotlivých výrobků ihned poznáte, zda se jedná o produkt vhodný pro tvz. "do it yourself - DIY" segment s výhodným poměrem výkonu k ceně,  nebo zda se jedná o plně profesionální výrobek, který směle snese srovnání s kteroukoli naší konkurencí. Nesnažíme se Vám nabídnout pouze výrobky s nejnižší cenou. Takto neuvažujeme. Každý zákazník si musí v našem sortimentu najít to, co potřebuje, a proto budeme náš sortiment neustále rozšiřovat a tím budeme oslovovat stále se rozšiřující okruh zákazníků. Jsme ryze česká firma a tak to do budoucna i zůstane. Snažíme se o udržení tradice výroby brusiva našich předků  a chceme dostat značku REKORD  a GLOBUS ABRASIVES na místo, které přesně vystihuje její název.

 

VŠECHNY NAŠE VÝROBKY JSOU OZNAČENY INDIKÁTOREM UŽITNÝCH VLASTNOSTÍ

 

 Universální produktová řada. Takto označené výrobky mají výhodný poměr brusného výkonu k ceně  a jsou tak ideální pro "DIY" segment a řemeslníky.

 Produktová řada vhodná pro náročné aplikace, pro řemeslné a průmyslové použití. Takto označené výrobky mají nejlepší poměr nezi cenou a užitnými vlastnostmi.

 Speciální HIGH END řada vhodná pro nejvyšší požadavky a brousící výkon. Takto označené výrobky jsou vhodné pro plně profesionální použítí při nejnáročnějších aplikacích v průmyslu.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace